Zoznámte sa s Natou

AHOJ!
Myslím si, že každý čitateľ má právo poznať aspoň ako také informácie o blogeroch, ktorých blogy navštevujú. Takže tu je pár informácií o mne.

Volám sa Nataša a mám 20 rokov. Študujem na Hotelovej akadémii v Leviciach a tento rok maturujem. Rada by som šla študovať editorstvo alebo žurnalistiku. Aj keď skôr sa prikláňam editorstvu. 

Hoci mám 20 rokov, tak vôbec sa tak necítim. Vždy som si myslela, že pocit dvadsaťročnej bude iný, ale verte mi je to stále rovnaké ako keď som mala trinásť. Aktívne čítam a píšem už od základnej školy. Zväčša som čítala dievčenské romány typu Denník princeznej alebo knihy od Thomasa Brezinu (Odporúčam Princezná Pia!) Odvtedy som sa presunula aj k iným žánrom. Zväčša to je YA a NA literatúra. či už fantasy alebo sci fi, ale to YA/NA je tam stále.

Blogujem už približne cca 4 roky a stále ma to neprestáva baviť. Pred tým som mala blogy, ktoré sa zameriavali na príbehy, aktívne som pridávala aj na wattpad, ale nakoniec som v tom nevidela zmysel. Ale toto konečne vyzerá na seriózny koníček. Tak ako každý jeden knižný bloger sníva, že vydá raz svoju knihu, tak ani ja nie som výnimka. Avšak narozdiel od iných, ktorí aktívne píšu ja svoje príbehy mám zatiaľ v hlave. Ešte necítim potrebu ich dať na papier, ale snáď to časom príde.

Som menší závislák na káve, čokolády a v poslednej dobe aj na samých nezdravých jedlách. Rada sledujem videá talentovaných ľudí - spev, kreslenie, tanec, v súťažiach ako je The Voice, XXX got talent atď. Na druhej strane neznášam naše verzie týchto súťaží. Zväčša ma avšak nájdete v posteli obklopenú dvoma obrovskými medveďmi, akože fakt veľkými, a s knihou v ruke, ktorá môže byť okrem klasickej slovenčiny, češtiny alebo angličtiny aj v maďarčine.

Môžete ma nájsť na:
Instagram
Goodreads

                                                        
Keby niečo, môžete ma kontaktovať na e-mail: bozikovanatasa9@gmail.com 

3 komentáre:

 1. Naty: Chodíš na hotelku? :D Ja som tiež chodila, akurát teraz som zmaturovala. Konečne. Blogeri hoteláci sa nejako zbierajú. Akurát minule som natrafila na jednu babu a náhodou sme sa cez maily dopracovali k tomu, že chodí na tú istú školu, kam som chodila ja a ešte k tomu aj s mojou sesternicou do triedy :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno, chodím na hotelovku :) vlastne obidve navštevujeme Hotelovú akadémiu :) To s tým dievčaťom muselo byť priemné prekvapenie :)

   Odstrániť
 2. Ahojte,
  obraciam sa na vás s prosbou :) chcela by som na svojom blogu obnovit rubriku neprehliadnite!, kde som spovedala blogerov, či uz skúsenejších alebo začínajúcich. Bola by som rada, ak by ste prijali moju ponuku na rozhovor. Bolo by to len niekoľko otázok o blogovaní a knihách. Prosím ozvite sa mi na mail secretworld.of.deepsoul@gmail.com Dakujem :)

  S pozdravom
  Sue
  www.secretworldofdeepsoul.delicate-flower.com

  OdpovedaťOdstrániť