Používa službu Blogger.

Advertisement

About Me

Mesačná chvastačka za dlhú dobu....

by - decembra 07, 2015

Toto meme má na svedomí Judit!

Nuž a teraz si spolu spätne zaspomínajme na to, kedy naposledy bola Mesačná chvastačka.
...
....
......
........
V Júni! Takže je načase dohnať resty :D Poďme na to! Mimochodom vy dobre viete, že ja a fotenie, nie vždy vychádzame spolu, a tento raz my vážne do karát nehralo svetlo, tým, že moja izba je celkom tmavá som si musela zapáliť aj veľké svetlo, takže kvalita hodná do koša :DZačneme s recenznými výtlačkami.
Jupí, mám spoluprácu so Slovartom *oslavný taneček* :3 Keby ste ešte nevedeli, takže tu mám 3 knihy od Slovartu, jednu knihu od Yoli (Ikar) a piatu mám od Megakníh.

Kódex Tieňolovcov, ktorý určite poteší každého jedného fanúšika. Nádherné spracovanie, vtipné poznámky, no radosť čítať.
Dám ti aj slnko je jedna z najočakávanejších kníh tohto roku, alebo aspoň pre mňa.  Taktiež nádherné spracovanie, tie strany :3 a úprimne rozplývam sa sa nad citátmi a myšlienkami, ktoré sú naozaj úžasné. Btw mám doma dva výtlačky...Omylom som si ju objednala, jednoducho som zabudla, že mi má prísť, takže asi bude súťaž, možno, lebo mám pocit, že ju už každý čítal. :D
Koruna z temnoty...Aaaaa áno, podľahla som tomu aj ja! Presne dnes som si ju bola vyzdvihnúť na pošte, a ako náhle budem mať čas...muahaha Celaena Sardhotien ideme zažiť dobrodružstvo!

Recenzie: Kódex Tieňolovcov, Dám ti aj slnko

Megaknihy a Yoli ma potešili s knihami Nebezpečne Krásny a After-bozk

Nebezpečně Krásný bola celkom zaujímvá kniha, síce ja a víly, to nie je dobrá konbinácia, ale malo to svoje čaro, veľmi sa mi páčili vzťahy v knihe, takže až tak zlé to nebolo.
Nuž o After-bozk to povedať nemôžem. Pre mňa to bolo menšie utrpenie. Síce chápem ten BUM okolo toho, tiež vyšilujem kvôli poviedke Dark, ale toto mi vážne nestálo za to.

Recenzie: Nebezpečně Krásný, After-bozk


A teraz kúpené a vyhraté knihy. Omylom som sem pridala jednu knihu navyše... Trochu mám v tom chaos :D Rozdelila som ich na kôpky, pretože toto mi trošku prerástlo cez hlavu :D Jop, a presne tu som pridala jendu knihu na zvyš a to Deti búrky... Ups, Deti búrky von,  Môj nie príliš sladký život, záverečná časť, ktorá u mňa neobstála, takže aspoň to má celkom peknú obálku, keď už nič viac :D Netvor, nenáročný re-telling, ktorý odporúčam a zabudla som ho pridať do kôpky, naozaj milé, zlaté, trošku na nervy lezúce, ale ak chcete začať s re-telingmi čo nie sú až tak pre scifiované (LOL, nové slovo do slovníčka), tak určite začnite s Netvorom. Najít Sky nuž, to bolo všelijaké, ale ako priemer to beriem za ten lepší. Dni krvi a trblietavých hviezd som ešte neprečítala, ale odmietam to čítať kým nemám aj tretiu časť, ktorú zháňam v maďarčine, takže mi držte palčeky :3 A nehorázne sa na ňu teším, pretože Dcéra dymu a kostí bola skvelá, takže wohooooo! :D Čierna schránka nóoó bolo to celkom fajn, na to že to bolo od slovenskej mladej baby, síce to nebola moja čistá šálka kávy, ale OK, beriem to :D  Temná Hrdinka a Jesenná ruža, prvé dva diely zo série Temných hrdiniek. Osobne sa mi veľmi páčili a ja ich odporúčam pre milovníkov upírov a iných nadprirodzených vecí ;)               


Fever od Tonyi Plank (Netuším ako sa to skloňuje :D ) som vyhrala TU! A navyše s podpisom a autorka mi poslala aj podpis kartu, takže si neviete predstaviť aká nadšená som! Síce to bolo ešte cez leto a ja som sa do nej začítala, ale z neznámych dôvodov som si povedala, že ju chcem čítať cez Vianočné obdobie... Takže nech už sú prázdniny :3

            


Čisto teoreticky zbožňujem výpredaje :D
Vážne, vtedy tak fajne nakúpite, že je radosť žiť :D Presnejšie táto kôpka by vyšla v pohode z 10€ :D
Na západe nič nové je povinné čítanie a ja som po dočítaní pochopila, že prečo. Na západe nič nové je možno nudná kniha, ale mňa dostala svojou realitou a krutosťou a hlavne otvorí vám oči.
Aha hoooo! Slovenské autorky!
Gwind Nezabiješ? Osobne pre mňa to stále nebolo to pravé orechové. Začalo to skvele, ale...škoda slov.
A po dlhom prehovaraní a odporúčaní som si zaobstarala štvrtú a poslednú časť Mariotových dedičov, aj keď som ešte nečítala predošlé, ani neviem kde ich kúpim, ale za 0,90€ centov som to tam nemohla nechať. Angelopolis a Milenec snov, nuž tie som ešte nestihla prečítať, tak uvidíme čo z toho bude :D


V TK libry boli veľké akcie! Takže ja som tam naklusala a brala som všetko, čo mi prišlo pod ruky :D
Kde inde by som zohnala knihy za 90 centov ak nie v TK? :D
Tie fotky sú des :D
Očami vraha bola fakt zaujímavá, ale nič extra pre mňa, aj keď pár vecí ma celkom šokovalo, takže palec hore :D Ríša temnoty...huf, tak toto nie je pre mňa :D Mayské proroctvo u mňa totálne pohorelo.... Môjho otca to bavilo, mňa bohužiaľ nie. Pod krídlami motýľa sa mi páčilo, ako priemer naozaj dobrý. Ohnivý Trón bol spontánny nápad si niečo prečítať od Pána Ricka Riordana, nevadí, že nemám prvú časť, dokúpim, časom :D Tajomný Gobelín bol tiež spontánny nápad, takže uvidíme, čo z toho bude :D

A moja obľúbená kôpka, pretože pozrite na ne! Pozrite!
Monument 14: Nebe v plamenech pokračovanie Monumentu..Huf, ľudia to bola jazda! Lepšie ako jendotka, bez debaty! Teraz už len vrhnúť sa na posledný diel a ak ľudstvo vymrie, tak dám 5 hviezdičiek na GR! Sľubujem!
Pod nekonečnou oblohou som ešte nestihla prečítať, ale pracuje sa na tom!
Crush milovníci Krásnej katastrofy alebo Sladkého zabudnutia (alebo Perfect Chemistry) toto je kniha pre vás! Origin...Ach áno konečne predposledná časť Lux série a ja predýchavam veľmi veľa vecí. Za poslednú časť by som zabíjala. Vážne! Bez sradny! A nakoniec fantastický Trón zo skla....

Všetky spoluuuuu :3

Recenzie: 
Na západe nič nové 
Môj nie príliš sladký život 
Gwind nezabiješ? 
Temná Hrdinka
Jesenná ruža
Volání netvora
Trón zo skla 

You May Also Like

4 komentárov

 1. Wow, to jw pořádná hromádka knížek :) Některé taky vlastním :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mariotovi dediči za 90 centov? :O Si robíš srandu. :D Ja už tieto knihy ani nezháňam a len dúfam v dotlač, lebo ich jednoducho nikde nemajú, čo ma nehorázne štve, lebo si ich chcem raz znova prečítať.
  Inak naozaj krásne prírastky a som zvedavá, čo povieš na Pod nekonečnou oblohou, ja túto sériu milujem. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tiež som sa čudovala, len neviem kde zoženiem predošlé diely :D
   Ja som veľmi zvedavá, že aká bude kniha Pod nekonečnou oblohou, pretože kamarátke sa veľmi páčila, tak dúfam, že aj mne sa bude aspoň z polovice, tak ako jej :D

   Odstrániť